Pakalpojumi

Kāzasir brīnišķīgs Jūsu dzīves notikums. Tas ir piepildīts ar tik daudziem burvīgiem mirkļiem – smiekliem, prieka asarām, koķetiem acu skatieniem un jautrām izdarībām. Jūs esat pavadījuši neskaitāmas stundas, plānojot katru niansi savās kāzās, tāpēc, mans mērķis ir attēlot katru Jūsu kāzu mirkli un detaļu, skaistā un mākslinieciskā veidā.   Lūk mans piedāvājums:

baltic_pictures-54757575

Fotogrāfijas atbilstošas jūsu vēlmēm Katrām kāzām mēs pieejam kā unikālam notikumam, kas ietver sevī tikšanos ar Jums, jūsu vēlmju izzināšana, konsultāciju par kāzu norisi, fotosesiju vietu izpēti, radošo un tehnisko sagatavošanos. Pirms sākam darbu mums ir svarīgi zināt, kas jums patīk un ko sagaidāt no mums.

Komandā divi fotogrāfi / Pirmais fotogrāfs vienmēr būs Jums līdzās visos svarīgākajos momentos, tas veiks visas fotosesijas un atbild par kopējo attēlu stilistiku / pēcapstrādi. Otrais fotogrāfs asistē, ķer momentus no citiem rakursiem (detaļas, viesi u.c. notikumi, ko pirmais fotogrāfs nevar paspēt), atbild par gaismām, palīdz ar pārvietošanos un nodrošina plūstošu pirmā fotogrāfa darbu, kā arī iejūtas video operatora lomā, uzfilmējot nelielus video klipus, kas vēlāk tiks iekļauti bilžu slaidšovā.

 Fotosesija kāzu dienā / Mēs vienmēr palīdzam ar foto pastaigas vietas un laika izvēli. No tā ļoti atkarīga Jūsu kāzu fotogrāfiju unikalitāte. Fotosesiju bilžu daudzums ir atkarīgs tikai no jums, no tā cik daudz laika jūs tam atvēlēsiet. Fotosesiju laikā pielietojam savas zināšana, ko esam apguvuši strādājot reklāmas un modeļu fotogrāfijā. Pateicoties otram fotogrāfam, mēs operatīvi varam pielietot sarežģītākas gaismošanas tehnikas, kas padara augstvērtīgāku gala rezultātu.

Fotogrāfiju pēcapstrāde / Kāzu dienā tiek uzņemti vairāki tūkstoši kadri, no kuriem mēs jums atlasām interesantākos, skaistākos un jautrākos momentus, kas veidos jūs kāzu albūmu. Vidēji no vienas stundas jūs iegūsiet no 50 līdz 80 fotogrāfijām. Visām fotogrāfijām tiks veikta autora standarta un mākslinieciskā pēcapstrāde.

Mobilā fotostudija / Pēc nepieciešamības mēs varam Jūsu svinību vietā izveidot mobilo fotostudiju, kur Jūs varēsiet nofotogrāfēties ar visiem kāzu viesiem, ja to vēl nepaspējāt izdarīt dienas gaitā.

Bilžu slaidšovs / No 75-110 skaistākajām fotogrāfijām mēs Jums izveidosim “Fusion slideshow“ video klipu, kur kur skaistā mūzikas pavadījumā sapludināta bilžu slīdrāde ar nelieliem video klipiņiem. Tas ir lielisks risinājums, kā atraktīvi parādīt jūsu skaistākos mirkļus tiem, kas nevarēja piedalīties Jūsu kāzās. Video galerija

Fotogrāfijas Jūs saņemsiet 8-12 nedēļu laikā, īpašā Baltic Weddings noformējumā, ierakstītas elegantā USB ZIB atmiņā, vairākos formātos: lieformāta - bilžu printēšanai, mazā formātā - ievietošanai sociālajos tīklos, skaisti pasniegtas, un ar  pārsteigumu no mūsu komandas.

 

 

Cenas

Pilna diena EXTRA

Visu dienu būsim kopā ar Jums, jau no paša agra rīta līdz  Jūsu kāzu tortes sagriešanai. Ja vēlēsieties, esam gatavi strādāt līdz pat  rītam, lai iemūžinātu pašus pikantākos Jūsu kāzu momentus. Otrs fotogrāfs paralēli mini klipiņus no skaistākajiem mirkļiem, ko vēlāk iekļausim īpašā "fusion" bilžu slaidšovā. 8 - 12 nedēļu laikā Jūs saņemsiet 700 -750 apstrādātas fotogrāfijas skaistā noformējumā ar pārsteigumu no mūsu komandas.

 

Pakalpojumā ietilpst: Konsultācija / fotografēšana / 2 fotogrāfi / visu fotogrāfiju pēcapstrāde / "fusion" bilžu slaidšovs/ transporta izdevumi lidz 200 km

 

+ Dāvana no mums / Unikāls kāzu "selfiju" fotostūrītis BEZMAKSAS!

 

Cena: 1000 EUR

Transporta izdevumi (ja pārsniedz 200 km) 100 km - 20 EUR

 

Kāzu pakalpojuma līgums

Pilna diena 

Visu dienu būsim kopā ar Jums, jau no paša agra rīta līdz  Jūsu kāzu tortes sagriešanai.  8 - 12 nedēļu laikā Jūs saņemsiet 700 -750 apstrādātas fotogrāfijas skaistā noformējumā ar  pārsteigumu no mūsu komandas.

 

Pakalpojumā ietilpst: Konsultācija / fotografēšana / 2 fotogrāfi / visu fotogrāfiju pēcapstrāde  / bilžu slaidšosvs / transporta izdevumi lidz 200 km

Cena: (pirmdiena - ceturdiena) - 750 EUR (piektdiena, sestdiena, svētdiena) - 800 EUR

Papildus stundas cena:  30 EUR

Transporta izdevumi (ja pārsniedz 200 km) 100 km - 20 EUR

 

Kāzu pakalpojuma līgums

 

8h

Ekonmiskais pakalpojumu komplekts piektdienai, sestdienai un svētdienai. Pa šo laiku paspēsim sabildēt gatavošanos, ceromoniju, kopbildes ar viesiem, fotosesiju,un ja kāzas norit dinamiski vienu stundu no jūsu banketa. 8 -12  nedēļu laikā Jūs saņemsiet 500 - 700 apstrādātas fotogrāfijas skaistā noformējumā ar pārsteigumu no mūsu komandas.

 

Komplektā ietilpst: Konsultācija / fotografēšana / 2 fotogrāfi / visu fotogrāfiju pēcapstrāde / bilžu slaidšovs / transporta izdevumi lidz 200 km

 

Cena: 570 EUR

Papildus stundas cena: 50 EUR

Transporta izdevumi (ja pārsniedz 200 km) 100 km - 20 EUR

 

Kāzu pakalpojuma līgums

 

5h

Pakalpojum pieejams tikai darbdienās no pirmdienas līdz ceturdienai. Pa šo laiku paspēsim sabildēt Jūsu ceromoniju, kopbildes ar viesiem un veikt fotosesiju. Ideāli piemērtots tiem, kas plāno kāzas pavadīt divatā, bet pēc kāzām uzreiz doties medusmēnesī. 8 - 12 nedēļu laikā Jūs saņemsiet 400 - 500 apstrādātas fotogrāfijas skaistā noformējumā ar pārsteigumu no mūsu komandas.

 

Komplektā ietilpst: Konsultācija / fotografēšana / 2 fotogrāfi / visu fotogrāfiju pēcapstrāde / bilžu slaidšosvs / transporta izdevumi lidz 200 km

 

Cena: 400 EUR

Papildus stundas cena: 65 EUR

Transporta izdevumi (ja pārsniedz 200 km) 100 km - 20 EUR

 

Kāzu pakalpojuma līgums

Fotosesija "Mīlas stāsts" - 3h

 

Lieliska dāvana sev pirms kāzām. Romantiska fotosesija tikai diviem Jums. Stundas garumā, Jūsu izvēlētajā vietā. Vidēji 70 + mākslinieciski apstrādātas fotogrāfijas, ierakstītas elegantā USB ZIB atmiņā.

 

Cena: 150 EUR

Transporta izdevumi nav iekļauti cenā.

 

Fotosesija kāzu dienā

Ja viss cits liekas Jums garlaicīgs, un patiešām šo dienu esat nolēmuši veltīt tikai sev, tad šī būs īstā izvēle.  Īpaša fotosesija, bez ierobežojumiem, ja velaties, kaut visas dienas garumā - īsts fotostāsts par Jums. Piemeklēsim jums vietas, sižetus, aksesuārus. Ja esat gatavi celties piecos no rīta, lai noķertu rīta miglu, mēs tur  būsim 🙂 8-12  6 nedēļu laikā Jūs saņemsiet 100 - 200  apstrādātas fotogrāfijas skaistā noformējumā ar  pārsteigumu no mūsu komandas.

.

Komplektā ietilpst: Konsultācija / Gatavošanās / fotografēšana / 2 fotogrāfi / visu fotogrāfiju pēcapstrāde / "fusion"bilžu slaidšovs/ transporta izdevumi lidz 200 km

.

Cena: 500 EUR

Transporta izdevumi: (ja pārsniedz 200 km) 100 km – 20 EUR

 

Kāzu pakalpojuma līgums

 

Papildus piedāvājam:

 

Fotostūrītis kāzu "selfiju" jeb "pašiņu" uzņemšanai

Ļoti jautrs pasākums, ko veido studijas zibspuldzes un fotokamera ar tālvadības pulti. Kāzu viesiem tiek piedāvāti arī dažādi atbilstoši aksesuāri, kurus izmantojot tie paši var sevi sabildēt, bez fotogrāfa klātbūtnes. Šādā nepiespiesta gaisotnē parasti tiek radītas vissmieklīgas un komiskākās fotogrāfijas. Tā ir iespēju katram kāzu viesim radīt pašam savu unikālo bildi ko veltīt jaunajam pārim. Tā ir ari lieliska atrakcija, kā izklaidēt vakara gaitā viesus.Lai azartiskāk, var rīkot sacensības starp viesiem, kurš izveidos smieklīgāko bildi.Lai bildes būtu unikālākās, palīdzam jums arī radīt jūsu īpašos aksesuārus, kas katrā bildē ļaus atpazīt, ka tās ir bijušas tieši Jūsu kāzas. Skaties bildes galerijā>>

Īsta jautrība! Pēc vēlēšanās, bildes varam sagatavot un atdot uzreiz pirms prombraukšanas, tā lai jūs tās varat jau kopīgi skatīties tajā pašā  vakarā vai nākošajā rītā. 

 

fotosturis

 

Polaroid fotokameras

Tās ir divas fotokameras ar 50 kadriem kopā, kuras var dot kāzu viesiem kā atrakciju, lai tie paši sevi un citus kāzu viesus sabildē dienas gaitā. Piemēram ar smieklīgām sejas izteiksmēm, kurām būtu jāsasmīdina jauno pāri. Šī ir lieliska izklaide kāzu viesiem pārbrauciena vai kā atrakcija vakara gaitā.

 

Fotogrāmata

Piedāvājam Jums izveidot kvalitatīvu un elegantu fotogrāmatu no savām skaistākajām kāzu bildēm.

blurb1

 

 

Papildus pakalpojumu cenas

Fotostūrītis

Sagādājiet sev un viesiem neaizmirstamus jautrības mirkļus. Fotostūrītis tiek uzstādīts uzreiz pēc atbraukšanas viesu namā, un noņemts īsi pirms prombraukšanas. Pēc vēlēšanās, bildes varam sagatavot un atdot uzreiz pirms prombraukšanas, tā lai jūs tās varat jau kopīgi skatīties tajā pašā  vakarā vai nākošajā rītā.

 

Pakalpojumā ietilpst: fotosturītis / dažādi smieklīgi aksesuāri / attēlu pēcapstrāde. Palīdzam arī ar jūsu orģinālo aksesuāru izgatavošanu.

 

Cena: 200 EUR

Transporta izdevumi  100 km - 20 EUR

Ja mēs fotografējam Jūsu kāzās pilnu diena EXTRA, fotostūrīti Jums piedāvājma BEZMAKSAS!

 

Polaroid fotokameras

50 polarod kadru cena  115 EUR

 

Fotogrāmata

Fotogrāmatas kopējās izmaksas atkarīgas no izvēlētajiem materiāliem, izmēra un tajā izvietoto bilžu skaita. Cena par fotogrāmatas sagatavošanas  35 EUR   Fotogrāmatas izgatavošanas / piegādes izmaksas ir atkarīgas no izvēlētajiem materiāliem, izmēra un tajā izvietoto bilžu skaita, piegādes ātruma. Vidēji viena fotogrāmata izmaksā no  30 - 60 EUR